برگزاری کارگاه آموزشی حل مشکلات کسب و کارها و تحلیل شیوه های موفقیت

با نگاهی اجمالی به  مشکلات کسب وکارها و تحلیل شیوه های موفقیت به این نتیجه می رسیم که مهارت های شخصی، مهارت های تیمی و اصلاح دائم فرایندها، امکان و احتمال موفقیت کسب وکار ها را به میزان قابل توجهی بالا می برد.

لذا  برآن شدیم دوره مشاوره و کارگاه کسب و کار با مدل مرور تجارب ۱۰ گانه را با حضور امیر حسین اسدی چهره ی برجسته مشاوره های کارآفرینی و کسب و کار در قالب دوره های شش ماهه ترتیب دهیم.

لازم به توضیح است این دوره که به صورت 10 نفره برگزار می شود مشتمل بر جلسات کسب و کار ها با رویکرد استفاده از تجربه های یکدیگر، تدوین استراتژی، اصلاح فرایندها و حل مساله به صورت گروهی به همراه آموزش های مداوم و مشاوره و منتورینگ می باشد.

از جمله ویژگی های این دوره می توان به  برگزاری چهار ساعت برنامه حضوری در اول دوره، دو ساعت جلسه مشاوره در طول هفته، دو ساعت کار گروهی آنلاین در طول هفته، بررسی کسب وکار بصورت متوالی در طول شش ماه، برگزاری کمپین تبلیغاتی مشترک، استفاده دایم از تجارب ده شرکت کننده در کارهای خودشان و استفاده از پلتفرم اختصاصی برای برگزاری جلسات آنلاین اشاره کرد.

لازم به ذکر است شرکت کنندگان در طی این دوره می توانند از سایر دوره های آموزشی امیر حسین اسدی تا به صورت رایگان بهره مند شوند.

هزینه شرکت در این کارگاه به ازای هر نفر 25 میلیون تومان بوده و تخفیف های ویژه به شرکت های دانش بنیان و شرکت های مناطق محروم تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است کارگاه آموزشی حل مشکلات کسب و کارها و تحلیل شیوه های موفقیت از 1 آبان ماه 1400 به مدت 6 ماه منعقد می شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.amirhoseinasadi.com/?p=1986
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد برگزاری کارگاه آموزشی حل مشکلات کسب و کارها و تحلیل شیوه های موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

question